Ogłoszenia duszpasterskie

I NIEDZIELA ADWENTU

29.11.2020

W parafii

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy okres Adwentu i nowy rok liturgiczny.

2. W Adwencie od poniedziałku do piątku roraty o godzinie 6.00 a dla dzieci o godz. 18.30 msze św. z kazaniami Roratnimi. Zarówno rano jak i wieczorem przychodzimy z lampionami - w te dni nie ma mszy św. o godz. 7.00. Także poranna spowiedź od poniedziałku do piątku od 6.00 do 6.45.

roraty 2020

3. W poniedziałek po mszy św. wieczornej spotkanie Wojowników Maryi.

4. W tym tygodniu: w poniedziałek święto św. Andrzeja Apostoła, a w czwartek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego.

5. W pierwszy czwartek miesiąca - msza wieczorna w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych, a po mszy św. wymiana tajemnic róży różańcowej bł. Euzebiusza modlącej się o powołania

6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca - od 8.30 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną Po mszy św. wieczornej comiesięczne czuwanie modlitewne. Także dodatkowa możliwość spowiedzi od 17.00 do 18.00.

7. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca, o 10.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi a o 11.00 msza św.

8. Za tydzień w niedzielę po mszy św. o 7.00 wymiana tajemnic różańcowych.

9. Jak zawsze w adwencie chcemy wspomóc najuboższych. W tym roku jednak ze względu na pandemię zamiast paczek będą to bony żywnościowe. Zbiórka na ten cel do skarbony z tyłu kościoła.

10. 8 grudnia 2020 r. - w 150 r. ogłoszenia św. Józefa Patronem Kościoła Powszechnego w naszym sanktuarium będzie miało miejsce ZAWIERZENIE NASZEJ DIECEZJI OPIECE ŚW. JÓZEFA. Przygotujemy się do tego wydarzenia Nowenną do św. Józefa. Od dziś do 7 grudnia po wieczornej mszy św. śpiewana będzie litania do naszego Patrona.

11. W zakrystii są do nabycia najnowsze numery tygodników: „Gość Niedzielny” i Niedziela”, oraz opłatki na stół wigilijny.

12. Z powodu przedłużonych do końca grudnia obostrzeń sanitarnych Internetowa transmisja mszy świętych z naszego kościoła nadal będzie dostępna przez całą niedzielę. Także będą dodatkowe msze św. w planie niedzielnym o godz. 13.30, 17.00 i 20.00.

 

Copyright © 2020 Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Świdnicy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.